Спортивні змагання

Команда Збаразької РК ДЮСШ і ФСК «Чемпіон», яку підготували тренери Петро і Євген Королі, зайняла друге місце у ІІ міжнародному Меморіалі з вільної боротьби пам’яті Вітка Процяка і Патрика Жиманчика, який відбувся у польському місті Намислув.

Серед збаражан незаперечним чемпіоном турніру став Андрій Ткач, який виступив у категорії 38 кг. Двоє юних борців Юрій Вовк та Олег Ключка здобули срібні нагороди. Ще троє наших земляків – Вадим Крупський, Олександр Михальський, Андрій Хариш здобули «бронзу».

Вихованці клубу «Чемпіон» також взяли участь у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам’яті Небесної сотні та загиблим під час АТО, який відбувся серед хлопчиків і дівчаток 2004-2007 р. н. у м.Хмельницькому.
У турнірі змагались 350 спортсменів з різних міст України та Молдови.
Змагання проводились за олімпійською системою, тому дістатись до перемоги було важче, ніж за інших правил. Тим не менше, збаразька команда виборола друге місце. Нашу команду, яка складалась із 29 юних борців, представляли вихованці тренерів Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Богдан Бастюк (33 кг), який переміг у семи сутичках, вигравши у старших суперників, Максим Шпак (42 кг), Влад Пожогін (65 кг).
Друге місце у ваговій категорії 26 кг виборов Влад Хариш. Бронзові медалі – у Володимира Каравацького (32 кг) та Насті Михальської, яка змагалась у категорії 42 кг.